Bestuur Stichting Groenkeur2020-06-22T08:26:50+02:00
Ik ben…
Vind gecertificeerden >

Bestuur Stichting Groenkeur

Het bestuur is eindverantwoordelijk voor alle activiteiten van Stichting Groenkeur. Het bestaat uit zes leden en komt zes maal per jaar bijeen. Het bestuur van Stichting Groenkeur heeft de volgende samenstelling:

Onafhankelijk voorzitter: mevrouw Ineke Mastenbroek | imastenbroek@solcon.nl

Vertegenwoordiger Groenvoorzieners: de heer Jan Kuiper | Groenvoorziening A.J. van der Werf B.V. | jan@groenwerf.nl

Vertegenwoordiger Boomverzorgers: de heer Henk Werner | Pius Floris Boomverzorging | h.werner@piusfloris.nl

Vertegenwoordiger Dak- en Gevelbegroeners: de heer Peter Koop (secretaris) | De Enk Groen & Golf B.V. | p.koop@deenkgroenengolf.nl

Vertegenwoordiger Groenkeur Boomkwekerijproducten: de heer Arnoud Oortwijn | Darthuizer Oase-lease B.V. | oortwijn@oase-lease.nl

Vertegenwoordiger Opdrachtgevers: de heer Djorn Noordman | Gemeente Haarlem | dnoordman@haarlem.nl

De leden van het bestuur van Stichting Groenkeur zijn van links naar rechts:

Peter Koop, Henk Werner, Ineke Mastenbroek, Jan Kuiper, Djorn Noordman en Arnoud Oortwijn

Delen via

Het enige onafhankelijke keurmerk voor groen in Nederland!

Het enige onafhankelijke keurmerk voor groen in Nederland!